Odzież teamowa

UBRANIA NA ZAMÓWIENIE

Potrzebujesz naklejek, odzieży lub akcesoriów dla swojego teamu? 

Odezwij się do nas, a z pewnością dopasujemy odpowiednie rozwiązanie do założonego budżetu i wymagań. Gwarantujemy najwyższą jakość i dbałość o każdy detal.

WYSOKA JAKOŚĆ

Nasz park maszynowy obejmuje między innymi druk DTG (Direct To Garment) oraz technologie termotransferowe (Flex i Flock), dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenie, a minimalne zamówienie wynosi zaledwie 10 sztuk.

TECHNOLOGIE

Technologia DTG to bezpośredni druk na tkaninie, jesteśmy w stanie nanieść na tkaninę wielokolorowe zdjęcie formatu A3, bez potrzeby przygotowywania drogich matryc lub kosztownego projektu. Nasza drukarka DTG umożliwia również nadruk białego koloru, więc naniesienie jasnych kolorów na kolorowe tkaniny nie stanowi problemu. Zaletą tej technologii jest niski próg minimalnego zamówienia, w szczególnych wypadkach jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie już od jednej sztuki!

Technologia termotransferu polega na wgrzaniu w materiał wyciętej za pomocą plotera folii Flex lub Flock. Realizacja rozpoczyna się od przygotowania projektu i jego wycięcia za pomocą plotera tnącego w specjalnej folii o wybranym kolorze. Po usunięciu odpadu, aplikacja jest nanoszona na tkaninę za pomocą prasy termotransferowej, która w wysokiej temperaturze wgrzewa winyl w materiał. Kolorystyka takiej aplikacji ogranicza się do trzech kolorów, jednak jej ogromną zaletą jest jej duża wytrzymałość i możliwość zastosowania chromowanych folii. Posiadamy również specjalną prasę termotransferową dzięki czemu możemy nanieść aplikację na czapki.

Shopping Cart
Scroll to Top