Koszty i czas dostawy

DOSTĘPNE OPCJE WYSYŁKI

  • wysyłka priorytetem za pośrednictwem Poczty Polskiej po przedpłacie (na rachunek bankowy lub za pomocą płatności PayU)
  • wysyłka do paczkomatu InPost po przedpłacie (na rachunek bankowy lub za pomocą płatności PayU)
  • wysyłka priorytetem za pośrednictwem kuriera DPD po przedpłacie
    (na rachunek bankowy lub za pomocą płatności PayU)
  • wysyłka paczki kurierem DPD za pobraniem 
    (płatność przy odbiorze)
  • odbiór osobisty w siedzibie firmy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru

KOSZT WYSYŁKI

Koszt wysyłki zawiera opłaty związane z wysyłką  za pośrednictwem kuriera DPD lub Poczty Polskiej oraz koszty bezpiecznego opakowania.

PrzewoźnikRodzaj przesyłkiKoszt
Przedpłata na kontood 12 pln
Przedpłata na kontood 12 pln
Przedpłata na konto14,00 pln
Opłata za pobraniem18,00 pln

CZAS REALIZACJI

Kładziemy duży nacisk na to, a by czas realizacji zamówień był jak najkrótszy. Zgodnie z obowiązującym prawem mamy na to maksymalnie 14 dni, jednak staramy się wysyłać zamówienia tak szybko jak to tylko możliwe. Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych.Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 11:00 lub w dni wolne od pracy realizowane są najwcześniej w najbliższym dniu roboczym.

Przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Kurierzy DPD dostarczają przesyłki w godz. 8.00-20.00 od poniedziałku do piątku.

Jeśli paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzech próbach, paczka trafia na 5 dni roboczych do najbliższego punktu DPD i dopiero stamtąd zostaje odesłana.Jeśli status Twojej dostawy nie zmienił się od 5 dni roboczych, a firma kurierska nie kontaktowała się z Tobą, prosimy daj nam znać. W ten sposób najszybciej będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, a w razie potrzeby, zlecić jej poszukiwanie.

Przy zamówieniach o wartości powyżej 200 zł za przesyłkę przy przedpłacie zapłacisz jedynie 1 zł.

Przy przesyłkach za pobraniem niezbędna jest autoryzacja numeru telefonu (musimy mieć pewność, że kurier będzie mógł się z Tobą skontaktować). W przypadku problemów z autoryzacją prosimy o kontakt (telefoniczny lub mailowy). Nieautoryzowanie numeru telefonu jest podstawą do anulowania zamówienia.

 

WYSYŁKA ZA GRANICĘ

Wysyłka towaru za granicę możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym kontakcie i ustaleniu kosztów.

Shipping to other countries
Shipment to other countries is possible only after prior contact and define the cost of shipping. Shipments to other countries we give only after paying the fee for an order for our bank account. More info: biuro@ultime.pl

Przewiń do góry