Terror Garage RWB Porsche 930 Speedster

Autorem projektu jest Terror Garage, indonezyjska mekka dla fanów starych Volkswagenów i Porsche. Niedawno Terror Garage stał się przedstawicielem marki Rauh-Welt Begriff i błyskawicznie wypuścił 3 egzemplarze Porsche namaszczone przez RWB.

Nie będziemy wam tłumaczyć co to jest RWB i kto to jest Akira Nakai bo pewnie doskonale już o tym wiecie. Zresztą wystarczy spojrzeć na ostatni, czwarty już projekt, który wyjechał z Terror Garage.

Za bazę posłużyło Porsche 911 cabrio (podobno model 930 speedster). Przerobiono delikatnie przedni i tylny zderzak, dodano przednią dokładkę i charakterystyczne dla RWB poszerzenia nadkoli, które wypełniły nowe szerokie felgi. To jednak nie koniec zmian bowiem 911stkę z 1980 roku wystylizowano na legendarne Porsche Speedster. Nie mówimy tutaj o modelach z 1994 czy 2010 roku, ale o klasycznym Porsche 356 Speedster!

Chociaż można się doczepić, że linia customowego hardtopa wydaje się nieco zbyt ciężka, to trzeba przyznać że i tak wygląda to doskonale. Niepowtarzalny chyba na skalę światową projekt, idealne połączenie klasyki z najnowszymi trendami tuningowymi.

Jeśli ktoś by mnie zapytał, jak mogłoby wyglądać Singer Porsche RWB, to poniższe zdjęcie jest na to najlepszą odpowiedzią.

porsche speedster rwb indonesia5porsche speedster rwb indonesia porsche speedster rwb indonesia1 porsche speedster rwb indonesia2 porsche speedster rwb indonesia3

Shopping Cart
Scroll to Top