Dodge Challenger Hulk

Dodge Challenger Hulk

Czy ktoś mógłby wpaść na taki pomysł? Otóż tak, Dylan Coleman postanowił pobawić się stroną wizualną swojego Dodge Challenger’a inspirując się postacią, którą znacie zapewne z komiksów i filmów Marvela.

Dodge Challenger Hulk

Hulk to potężny, nie dający się kontrolować zielony olbrzym o nieokiełznanej naturze i ogromnej sile. Trzeba przyznać, że to faktycznie pasuje do Dodge’a, który pod maską kryje silnik o mocy 500 KM.

Nie, to nie jest Hellcat, to Dodge Challenger Scat Pack, z największym i najmocniejszym silnikiem w ofercie Chryslera – V8, 6.4 litra HEMI, oczywiście bez turbo czy sprężarki.

Dołóżmy do tego 20″ felgi Rotiforma okute w opony Toyo, Air Ride, zielony kolor lakieru, karbonowe dokładki i poszerzenia nadkoli, a w końcowym efekcie dostaniemy potwornie szybkiego Challengera, który na dodatek idealnie oddaje charakter komiksowego Hulka.

Bodykit Hulka wyszedł spod ręki Liberty Walk i jest to pierwszy oficjalny kit LB Works do tego modelu samochodu. Zresztą tego nie trzeba chyba nawet tłumaczyć, wystarczy spojrzeć na linię poszerzeń czy charakterystyczny duck tail i wszystko staje się jasne.

LB Works has done it again!

btw jeśli komuś leży wolne 100 000 dolarów to zapraszam na:
http://www.ebay.com/itm/161886908048

Dodge Challenger Hulk Dodge Challenger Hulk Dodge Challenger Hulk Dodge Challenger HulkDodge Challenger Hulk

Shopping Cart
Scroll to Top