Hakotora – Hakosuka Datsun 1200 (Skyline Sunny)

Hakotora – Datsun 1200 Sunny Hakosuka Skyline C10 style

To auto zaczęło swoje życie jako niewielkie japońskie 'caddy’ czyli Datsun Sunny (Datsun 1200) w wersji pickup. Sunny to chętnie tuningowany klasyk i potrafi wyglądać naprawdę bardzo dobrze, ale przeszczepienie mu frontu od kultowej Hakosuki Skyline C10 to strzał w dziesiątkę.

Za konwersję odpowiada firma 09 Racing, a w skład zestawu poza maską, grillem, reflektorami i wzmocnieniem czołowym wchodzą również delikatnie zmodyfikowane błotniki, fender flares’y zintegrowane na froncie z pokaźnych rozmiarów dokładką, a także carbonowe lusterka.

hakotora datsun sunny skyline conversion kit

Całość prezentuje się doskonale!  Zadziorny 'pysk’ klasycznego Skyline’a idealnie pasuje do linii Sunny. W przypadku tego egzemplarzu brakuje nam jedynie czegoś ciekawego na tyle samochodu i nieco większej gleby z bardziej okazałą felgą, ale i bez tego Hakotora z pewnością znalazłaby miejsce w garażu naszych marzeń.

Więcej informacji na temat tego samochodu znajdziecie na facebokowym profilu 09 Racing, a jeśli chcielibyście zamówić taki kit do swojego Datsuna, choć nie wiem czy chociaż jeden jeździ po polskiej ziemi, to zapraszamy tutaj.

Hakosuka Datsun 620 - Skyline 2000GT-1 Hakosuka Datsun 620 - Skyline 2000GT-2 Hakosuka Datsun 620 - Skyline 2000GT-3 Hakosuka Datsun 620 - Skyline 2000GT-4hakotora

Shopping Cart
Scroll to Top