Drift Open 2016 – znamy kalendarz zawodów

Oto pełen terminarz zawodów Drift Open 2016.

Zaczynamy tradycyjnie od majówki w Toruniu, która w przyszłym roku wypada akurat na sam koniec kwietnia. Tak samo jak w poprzednich latach, zawody będą połączone z największym w Europie zlotem samochodów marki BMW, którego organizatorem jest BMW M-Power Club.

Druga runda to powrót na lotnisko w Krzywej, gdzie również runda zawodów odbędzie się w ramach dużego święta motoryzacyjnego. Zapowiadają się więc aż trzy dni dobrej zabawy nie tylko dla fanów driftingu ale i tuningu.

Miejscem trzeciej rundy będzie znany wszystkim doskonale Motopark Koszalin. To już stały punkt w harmonogramie Drift Open i każdy kto choć raz bawił się na DO w Koszalinie nie ma żadnych wątpliwości dlaczego i w tym sezonie odbędzie się tam runda.

Dwie ostatnie rundy pozostają póki co tajemnicą, opublikowana została jedynie data czwartej rundy, która odbędzie się 20 i 21 sierpnia. Szczerze przyznaję, że znamy również i jej miejsce ale razem z pozostałymi partnerami Drift Open planujemy mały konkurs, którego motorem napędowym będzie właśnie IV runda Drift Open 2016.

Informacje dotyczące ostatnich zawodów w sezonie pozostają niespodzianką i mamy nadzieję, że jeszcze do końca roku będziemy mogli przekazać je szerszej publiczności. Na pewno będzie to wrzesień i pamiętajmy, że zeszłoroczną niespodzianką była runda połączona z zaprzyjaźnioną federacją Czech Drift Series. Może i w przyszłym roku czeka nas coś podobnego!

Drift Open 2016

Zapowiada się bardzo pracowity sezon, ale już nie możemy się doczekać pierwszej rundy w Toruniu. Zresztą tak samo jak Krzywej czy Koszalina. Pamiętajcie też, że na pierwszej rundzie w sezonie 2016 będziecie mieli okazję zobaczyć democar / safetycar BMW Drift Open 2016, o którym więcej możecie przeczytać tutaj: BMW Drift Open.

Zostań fanem Drift Open w serwisie Facebook
Zobacz koszulki Drift Open w sklepie Ultime

btw Pamiętacie nasze info o losowo publikowanych kodach rabatowych?
KOD RABATOWY, KTO PIERWSZY TEN LEPSZY:
OG11ZW120115
-15% NA KAŻDĄ KOSZULKĘ ULTIME z kategorii DRIFT OPEN
KOD RABATOWY WAŻNY DO 19.11.2015

Shopping Cart
Scroll to Top