The Brothers Grimsby – pierwszy trailer

Już jest, pierwszy trailer The Brothers Grimsby!

Nie mogę się doczekać tego filmu do chwili gdy dowiedziałem się, że w główne role wcielą się Sacha Baron Cohen i Mark Strong. To chyba moich dwóch ulubionych brytyjskich aktorów na ten moment, pierwszy zbiera sobie u mnie punkty każdą kolejną zwariowaną komedią od czasów Ali G In Da House, drugiego poznałem w Rock’n’Rolla i od tej pory ciągle trzyma poziom.

brothersgrimsby

Historia The Brothers Grimsby będzie kręcić się wokół Sebastiana Gravesa (Mark Strong), agenta MI6 w stylu 007 i jego dupowatego brata Nobby (Sacha Baron Cohen), przeciętnego brytyjskiego stadionowego hooligana z IQ ameby, prowadzącego proste życie w jakiejś zapadłej angielskiej wsi wraz ze swoją typowo brytyjską dziewczyną i jedenaściorgiem dzieci.

upcoming-movie-the-brothers-grimsby-689033

Bracia zostali rozdzieleni zaraz po narodzinach i teraz spotkają się ponownie po prawie 30-stu latach. Zapewne jakimś cudem Nobby wpląta się w międzynarodową aferę bo Sebastian by uratować świat, będzie musiał połączyć siły ze swoim pierdołowatym bratem. Nie ważne, że połowę scenariusza można już przewidzieć czy że nie będzie tu jakiejś super skomplikowanej fabuły, wystarczy spojrzeć na powyższe zdjęcie by uświadomić sobie, że na pewno będzie się z czego pośmiać!

upcoming-movie-the-brothers-grimsby-689034

The Brothers Grimsby pojawi się w kinach na początku marca 2016 i raczej obejrzę go na dużym ekranie.

Łukasz

Łukasz

Naczelny ogarniacz at Ultime / Nitro / DriftOpen
Znany również jako Elegancki Łukasz lub Sol. Stary byk, zafascynowany szybkimi i pięknymi samochodami.
Biznesowo grafik akrobata, właściciel marki Ultime Wear i współwłaściciel serii DriftOpen Polish Drift Series.
Łukasz

Latest posts by Łukasz (see all)